KONST / Litografier / Färglitografi 14156023
nr 1415 6023
Carin Adler
(f. 1929), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 91/230, daterad 83, "april" mm: 31x43cm, yttermått inklusive ram: 50x60cm
Carin Adler, född 1929, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 30 augusti 2021
kl 20:55:42
100 kr
150 kr